Wyszukiwarka zdjęć: | Ilość prac w bazie: 18962 | Liczba użytkowników: 131 | Oczekuje na autoryzacje: 1
Porady dostarcza accord-foto.pl Poradnik - Testy / opinie

Tamron 200-500 f/5-6.3 AF Di LD IF SP - test
Budowa:

 

 
 
Zdobyte nagrody – wyróżnienia:
 
 
 
 
Miło nam także poinformować o fakcie otrzymania przez obiektyw TAMRON 200-500 mm nagrody, oraz bardzo dobrej oceny w poczytnym magazynie “What Digital Camera” .


Obiektyw osiągnął w sumie 90% z przyznawanych punktów, jednocześnie otrzymując w maju 2009 roku złotą nagrodę: “What Digital Camera Gold Award”. więcej
 
 
 
 
 
Ocena końcowa w teście przeprowadzonym przez serwis photozone.de:

Punktacja:

  • Optyka: 3/5
  • Mechanika: 3,5/5
  • Cena/jakość: 4/5

Testy wykonywane przez photozone.de cechują się obiektywizmem, profesjonalnym podejściem do tematu i jednocześnie surowymi kryteriami oceny. Najlepiej zaobserwować to można na następujących przykładach:

podstawowy (kitowy) obiektyw Canona model 18-55 f/3,5-5,6 II otrzymał następującą punktację:

- Optyka: 1,5/5
- Mechanika: 1/5
- Cena/jakość: 2/5

zaś rewelacyjny, stałoogniskowy Canon 100 f/2,8 macro może poszczycić się następującymi ocenami:

- Optyka: 4/5
- Mechanika: 4/5
- Cena/jakość: 4/5

Analizując osiągi omawianego obiektywu trzeba więc pamiętać, że amatorski, popularny obiektyw może otrzymać w tej skali 1 do 2 punktów, dobry obiektyw średniej klasy 3 punkty, zaś 4 punkty oznaczają już obiektyw wybitny.

Cały test można przeczytać tutaj.
 
 
 
 
 
Porady udostępnia sklep Accord Foto
 
 
Zdjęcia publikowane w serwisie FOTO.resinet.pl są własnością ich autorów. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora jest niedozwolone.
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem