Wyszukiwarka zdjęć: | Ilość prac w bazie: 18801 | Liczba użytkowników: 130 | Oczekuje na autoryzacje: 0
Najnowsze fotorelacje

Habana - nowa restauracja w Rzeszowie

Habana - nowa restauracja w Rzeszowie
Liczba zdjęć: 18
Foto: ViC

Zmodernizowane baseny ROSiR

Zmodernizowane baseny ROSiR
Liczba zdjęć: 21
Foto: Money for nothing

Dzień Flagi w Rzeszowie

Dzień Flagi w Rzeszowie
Liczba zdjęć: 5
Foto: ViC
Rzeszowski Portal Informacyjny RESinet.pl
tel: 017 85 06 396 fax: 017 85 06 397 e-mail: foto(at)resinet.pl
Regulamin
 1. Serwis foto.resinet.pl jest przeznaczony do prezentacji autorskich zdjęć Użytkowników portalu resinet.pl.
 2. Aby móc w pełni korzystać z galerii foto.resinet.pl należy się Zarejestrować w serwisie. Stworzenie własnego konta umożliwia dodawanie zdjęć oraz komentarzy. Każdy zarejestrowany użytkownik ma do dyspozycji 20 MB pojemności.
 3. Użytkownicy niezarejestrowani mogą jedynie przeglądać zdjęcia w Galerii.
 4. Zamieszczenie zdjęć w serwisie foto.resinet.pl oznacza automatycznie zgodę na ich ewentualną publikację w innych serwisach portalu resinet.pl
 5. Zamieszczane prace podlegają procesowi autoryzacji przez administratora serwisu foto.resinet.pl. Każdy zarejestrowany Użytkownik oświadcza, że jest ich autorem, lub że posiada prawa do ich zamieszczania. W przypadku niezgodności zamieszczonego zdjęcia z przepisami prawa lub też z regulaminem serwisu, zostanie ono usunięte.
 6. Każdy zarejestrowany Użytkownik serwisu foto.resinet.pl zobowiązuje się do używania konta zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu. Niedopuszczalne jest zamieszczanie:
  • fotografii innych niż własnego autorstwa, chyba że Użytkownik posiada zgodę autora na publikację jego zdjęć
  • fotografii, których treść narusza uczucia religijne
  • fotografii o tematyce pornograficznej
  • fotografii zawierających treści powszechnie uznanych za obraźliwe, niestosowne, wulgarne, itp.
 7. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu naruszenia ich praw przez publikację przez Użytkownika zdjęć w serwisie foto.resinet.pl, Użytkownik zobowiązuje się, że przejmie na siebie wszelkie koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań.
Zdjęcia publikowane w serwisie FOTO.resinet.pl są własnością ich autorów. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora jest niedozwolone.

Drogi Użytkowniku!
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajdują się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwiązaniach opt-out, które umożliwiają określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem